Konkurs plastyczny – #segregujeMY – kolorujemy

Zapraszamy uczniów szkół podstawowych z Gminy Skawina do udziału w konkursie plastycznym #segregujeMY – kolorujemy.

Celem konkursu jest rozwijanie świadomości wśród dzieci na temat ochrony środowiska, promowanie dobrych nawyków w postaci segregacji odpadów, motywowanie uczniów do rozwijania pasji artystycznych, a także pokazanie, że mogą mieć wpływ w kształtowanie estetyki przestrzeni miejskiej.

Prace konkursowe należy składać osobiście lub za pośrednictwem poczty w terminie do 30 listopada 2023 roku w siedzibie Miejskiego Zakładu Usługowego Spółka z o. o., ul. Piłsudskiego 25, 32-050 Skawina.

Zwycięska praca tj. pierwsza nagroda główna, ozdobi zabudowę śmieciarki organizatora, o czym zadecyduje komisja konkursowa.

Zapraszamy do udziału

ikona pdfFormularz zgłoszeniowy do konkursu plastycznego

ikona pdfRegulamin konkursu plastycznego

The owner of this website has made a commitment to accessibility and inclusion, please report any problems that you encounter using the contact form on this website. This site uses the WP ADA Compliance Check plugin to enhance accessibility. Skip to content