Konkurs plastyczny – #segregujeMY – kolorujemy

Zapraszamy uczniów szkół podstawowych z Gminy Skawina do udziału w konkursie plastycznym #segregujeMY – kolorujemy.

Celem konkursu jest rozwijanie świadomości wśród dzieci na temat ochrony środowiska, promowanie dobrych nawyków w postaci segregacji odpadów, motywowanie uczniów do rozwijania pasji artystycznych, a także pokazanie, że mogą mieć wpływ w kształtowanie estetyki przestrzeni miejskiej.

Prace konkursowe należy składać osobiście lub za pośrednictwem poczty w terminie do 30 listopada 2023 roku w siedzibie Miejskiego Zakładu Usługowego Spółka z o. o., ul. Piłsudskiego 25, 32-050 Skawina.

Zwycięska praca tj. pierwsza nagroda główna, ozdobi zabudowę śmieciarki organizatora, o czym zadecyduje komisja konkursowa.

Zapraszamy do udziału

ikona pdfFormularz zgłoszeniowy do konkursu plastycznego

ikona pdfRegulamin konkursu plastycznego

Skip to content