Bezpłatna aplikacja dla mieszkańców – Ecoharmonogram

Bezpłatna aplikacja dla mieszkańców

Od połowy grudnia dostępna jest dla mieszkańców naszej gminy nowa aplikacja odpadowa – Ecoharmonogram. Aplikacja, która będzie szczególnie pomocna zamieszkującym w zabudowie jednorodzinnej, przypomni m.in. o terminach odbioru poszczególnych frakcji odpadów, płatnościach oraz pozwoli zgłosić odbiór odpadów wielkogabarytowych i zielonych.

Mieszkańcy zarówno zabudowy jedno- jak i wielorodzinnej znajdą w aplikacji wiele cennych wskazówek, pomocnych informacji, zawsze aktualny harmonogram oraz danych kontaktowych do instytucji zajmujących się w gminie problematyką odpadową.

Aplikacja pomoże w segregowaniu nawet najbardziej problematycznych odpadów, podpowiadając sposób ich segregacji.

Chcesz by nasza gmina była ekologiczna? Zależy Ci na właściwej segregacji odpadów? Nie masz na co czekać – już dzisiaj zainstaluj Ecoharmonogram na swoim smartfonie!

Bądź EKO!

The owner of this website has made a commitment to accessibility and inclusion, please report any problems that you encounter using the contact form on this website. This site uses the WP ADA Compliance Check plugin to enhance accessibility. Skip to content