Bezpłatna aplikacja dla mieszkańców – Ecoharmonogram

Bezpłatna aplikacja dla mieszkańców

Od połowy grudnia dostępna jest dla mieszkańców naszej gminy nowa aplikacja odpadowa – Ecoharmonogram. Aplikacja, która będzie szczególnie pomocna zamieszkującym w zabudowie jednorodzinnej, przypomni m.in. o terminach odbioru poszczególnych frakcji odpadów, płatnościach oraz pozwoli zgłosić odbiór odpadów wielkogabarytowych i zielonych.

Mieszkańcy zarówno zabudowy jedno- jak i wielorodzinnej znajdą w aplikacji wiele cennych wskazówek, pomocnych informacji, zawsze aktualny harmonogram oraz danych kontaktowych do instytucji zajmujących się w gminie problematyką odpadową.

Aplikacja pomoże w segregowaniu nawet najbardziej problematycznych odpadów, podpowiadając sposób ich segregacji.

Chcesz by nasza gmina była ekologiczna? Zależy Ci na właściwej segregacji odpadów? Nie masz na co czekać – już dzisiaj zainstaluj Ecoharmonogram na swoim smartfonie!

Bądź EKO!

Skip to content